7/24 AMBULANS

ACİL YARDIM VE HASTA NAKİL AMBULANS HİZMETLERİ


 
DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Ambulans Hizmetleri olarak, sizlere kalite, güven ve hız ilkelerine dayanarak, alanında uzmanlaşmış Ambulans Sağlık Personeli ve tam donanımlı, özellikli, üst düzey Ambulans ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Gerek bireysel, gerek kurumsal taleplerinize en hızlı ve kaliteli şekilde anlık komuta kontrol merkezimiz tarafından cevap verilmektedir. Ambulanslarımız düzenli aralıklarla kontrolden geçmektedir, bakımları ve ekipman kontrolleri her gün yapılmaktadır. Ambulans sağlık personellerimiz, sürekli ve yenilikçi tıp dünyasında kendini hızla geliştirmektedir.

Sağlımıza hizmettir acil ambulans hizmetleri. Yaşam ile zaman arasında ambulans vardır.

Ambulans Hizmetlerimize göz atmak isterseniz aşağıdaki bağlantılardan tek tek inceleyebilirsiniz.

 • ACİL TIBBİ HİZMETLER VE YERİNDE MÜDAHALE

  Hasta/Yaralının hayati risk bulunduran Acil durumlarda ambulansla hastaya ulaşılıp Acil tıp ve ambulans alanında donanımlı ve mevcut tüm sertifikalarını tamamlamış olan Hekim, Paramedik ve Acil Tıp Teknisyenlerimizin yaptığı tıbbi müdahalelerdir. Hastaya gereken müdahaleler tıbbi ilaç, malzeme veya gereken cihazlar kullanılarak yapılır. Hastanın ilk müdahalesi olay yerinde yapılır. Hastanın nakil ihtiyacı olması takdirde en hızlı şekilde DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Ambulansla uygun sağlık birimine nakli gerçekleştirilir. Acil tıp ve ambulans alanında donanımlı ve mevcut tüm sertifikalarını tamamlamış olan Hekim, Paramedik ve Acil Tıp Teknisyenlerimiz, Acil durumlarda gereken tüm müdahaleyi hızlı ve güvenli bir şekilde uygulacaklar.

 • HASTANIN GEREKEN KOŞULLARDA VE GEREKEN SAĞLIK BİRİMİNE NAKLİ

  Ambulans ihtiyacı her zaman acil durumlar için gerekli olmayabilir. Yatağa bağımlı hastalar veya kendi imkanlarıyla hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalarında nakil ihtiyacını karşılamaktayız. Hastanın bulunduğu sağlık biriminde yeterli donanım bulunmayan ve hastanın daha donanımlı bir sağlık birimine nakil ihtiyacı olabilir. Bunlar gibi bir çok Ambulans İhtiyacınıza DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi ekibi olarak hizmet veriyoruz. • Hastanın evde yatağa bağımlı olması ve doktor kontolüne gitmesi gerektiğinde, • Hastanın evinden gereken sağlık birimine oksijen, monitör takibi, aspirasyon gibi işlemlerle donanımlı bir şekilde hastaneye ulaşması gerektiğinde, • Hastanın hastane taburculuğu sonrası eve nakil gerektiğinde, • Yatmakta olduğu sağlık biriminde tetkik veya tedavi için başka bir sağlık birimine nakil durumunda, • Hastanın bulunduğu birimden herhangi bir birime nakil durumunda • Hastanın bulunduğu ev ortamından başka bir eve nakledilmesi gereken durumlarda DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Ambulans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ambulans ekibi, hastanızı bulunduğu ortamdan kendileri alıp, aynı şekilde nakil yapılan birimde ki yatağına kadar teslim etmektedir. Ekiplerimiz aynı zamanda talebe göre nakil gerçekleştirdikleri birimde bekleyip, tekrar bulundukları ortama dönüşünü sağlamaktadır.

 • ULUSLARARASI HASTA TRANSFERLERİ

  Dünya çapında, hastanızın başka bir ülkeye nakli gerçekleşmesi gerektiğinde hava, deniz ve kara ambulanslarımızla nakli sağlanmaktadır. Gerek tam donanımlı nakil ambulansı, acil yardım ambulansı, yoğun bakım ambulansı, obez ambulans, delux ambulanslarımız kendini geliştirmiş ve alanında uzmanlaşmış sağlık ekiplerimizle hastanızın uluslararası ambulans ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

 • HAVA AMBULANSLARI

  Uçak ve Helikopter Ambulanslarımız sayesinde hastlarımızın Acil durum veya Nakil taleplerine daha hızlı ve güvenli bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Kara ambulanslarının ulaşamadığı veya geç ulaştığı, hastanın aciliyetinin olduğu durumlarda hava ambulansları devreye girer. Tamamen donanımlı, yoğun bakım ve acil müdahale ekipmanları eksiksiz olan Ambulanslarımız, her koşulda sizin için çalışıyor. Yurt içinde veya yurtdışında hastanın başka bir sağlık birimine naklinin hızlı gerçekleşmesi istenilen durularda veya hastaların özel olarak, gidecekleri bölgelere ulaşmasını DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Hava Ambulanslarımızla sağlıyoruz.

 • İŞ YERİ ORGANİZASYONLARI VE TOPLANTILARI

  İş yeriniz için gerçekleştireceğiniz organizasyonlar, toplantılar, aktiviteler gibi gerekli durumlarda Acil müdahale ve gerekirse Sağlık Birimine nakli, alınması gereken tedbirler gibi sebeplerle Ambulans hizmeti almanız gerekebilir. Gerçekleştirdiğiniz organizasyon, toplantı veya aktivitelerin risk analizleri yapılarak gereken sağlık ihtiyacınız belirlenir ve buna uygun Tam donanımlı Ambulans hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 • İŞ YERLERİNDE TALEBE GÖRE DÜZENLİ AMBULANS VE AMBULANS PERSONELİ TEMİNİ

  Firmanızın İSG yönetmeliğine göre belirlenen risk analizine veya talebinize göre sağlık düzeyinde alınan tedbirlerinizi en üst seviyede sağlamak için DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Ambulans Hizmetinden faydalanabilirsiniz. İş kazaları ölüm, uzuv kaybı, felç gibi bir çok kötü ve istenmeyen durumlara neden olabilir. Erken müdahale bu kötü durumları en aza indirir. Bu nedenle oluşabilecek iş kazası veya insan sağlığıyla ilgili her türlü olumsuz duruma tam donanımlı ambulanslarımız ve alanlarında uzman ambulans personellerimiz ile müdahale ediyoruz. Gereken tüm tıbbi koşulları sağlayarak, müdahale ve gerekirse hastane naklini ve nakil sonrası takibini sağlıyoruz.

 • SPOR ORGANİZASYONLARI

  Spor Organizasyonları diğer organizasyonlara göre daha fazla katılım, alan yoğunluğu, yüksek heyecan, ağır hareketler gibi bir çok etkenden ötürü daha risklidir. Bu sebeple de daha fazla dikkat edilmesi ve önlem alınması gerekir. Yapılacak olan spor organizasyonunun riskine göre alınacak önlemler belirlenir. Gerekirse birden fazla ambulans, sağlık personeli ve sağlık noktası bulundurulması gerebilir. Gereken ambulans hizmet ve sağlık noktası talebiniz DRmobil Evde Sağlık&Ambulans Merkezi Sağlık Merkezi tarafından sağlanmaktadır. Ambulanslarmız gerekli tüm donanımlara sahip, ve kendileriniz alanlarında geliştirmiş ambulans personellerimizle spor organizasyonlarınızda karkarşılaşılabilecek tüm sağlık problemleri, acil durumlar ve kazalarda doğru müdahaleyi yapıp, gerekirse hastane naklini gerçekleştiriyoruz.

 • ÇEŞİTLİ PROJE VE ORGANİZASYONLAR

  Organizasyonlarda yararlanılan Ambulans Hizmeti hayat kurtarıcı olabilir. Proje ve organizasyonlar geniş katılım ağı ve yoğun adrenalin içerebilir. Bu yüzden kötü kazalara ve sağlık problemlerine sebebiyet verebilir. Ambulans hizmeti bu kızımda devreye giriyor. Proje ve organizasyonlarınızın daha sağlıklı ve güvenilir olabilmesi adına; hızlı ve güvenilir müdahale edilmesi ve hasta/yaralının hastaneye zamanında ulaşabilmesi hastanın hayati riski açısından önemlidir. Karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık sorunu sizleri daha kötü bir sonuca götürebilir. Bizler uzman kadromuz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile Tüm proje ve Organizasyonunuzda, belirlenen risklere göre bir veya birden fazla ambulans ve ambulans ekibi hizmet veriyoruz. Proje ve Organizasyonunun güvenli ve içiniz rahat olsun.

SOSYAL MEDYA'DA

BİZİ TAKİP EDİN!

 

DRmobil ile ilgili en son gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takipte kalabilirsiniz.